facebook tracking

Den starkast lysande stjärnan på mäklarhimlen

Scroll to content

Dags för nästa steg i karriären?

På Bjurfors är vi stolta över att ha några av de skickligaste och mest drivna mäklarna i branschen. Vi vet att det är de som gör hela skillnaden. Därför är vi alltid på jakt efter fler fantastiska medarbetare som brinner för försäljning och för att hjälpa våra kunder till framgångsrika bostadsaffärer.

Det vi kan erbjuda är ett utmanande och spännande arbete i ett framgångsrikt team. Vi ger dig alltid de allra bästa förutsättningarna och stöttar med våra noggranna arbetsprocesser, vårt professionella säljmaterial och vår framgångsrika arbetsmetod Bjurforsmetoden. Det gör att du som mäklare – oavsett om du är erfaren eller nyexaminerad – har möjlighet att ta ett stort steg upp i karriären som nybliven medarbetare hos oss.

Vad får du hos oss.

Vi kommer att stötta dig så att du kommer igång och får en bra start. Vi erbjuder möjligheten att arbeta under ett starkt varumärke som kännetecknas av hög kvalitet, bra villkor samt trevlig och ambitiös ledning som stöttar och arbetar för att ge dig optimala förutsättningar. Precis som våra kunder aldrig ska nöja sig med mindre, ska du som arbetar på Bjurfors inte heller göra det.

  • Höga krav

    Vi är stolta över elitlaget Bjurfors höga krav. Det är varje medarbetares ambitionsnivå, initiativförmåga och vilja att ständigt utvecklas, som gör skillnaden.

  • Bästa bostadsaffären

    Vi brinner för bostadsaffären. Vi fokuserar på alla delar och steg. Bjurfors finns med långt innan, och långt efter att bostadsaffären avslutats.

  • Premium med bredd

    Vi erbjuder en personlig premiumtjänst för en bred marknad. Vi har både det lilla mäklarföretagets fördelar och det stora mäklarföretagets resurser för att erbjuda en mäklartjänst med högt värde och personlig touch som dagens konsumenter kräver.

  • Bjurfors som kvalitetsgarant

    Vårt mål är kunder som skryter och rekommenderar. Vi vill befästa namnet Bjurfors som en kvalitetsgarant. En mäklare med gott rykte som man gärna tipsar sina vänner om.

Lär dig mer om oss

St: Eriksgatan 63 A
112 34 Stockholm Vägbeskrivning stockholm@bjurfors.se

Barcelona

Passeig de Grácia 74, 3 º 2b
08008 Barcelona Vägbeskrivning barcelona@bjurfors.se +34 932 201 444

Bjärred

Vikingavägen 1
237 31 Bjärred Vägbeskrivning bjarred@bjurfors.se 046-29 71 70

Bohuslän

Tången 30
471 61 Bohuslän Vägbeskrivning bohuslan@bjurfors.se 0304-66 00 00

Bromma

Bergslagsvägen 260
168 55 Stockholm Vägbeskrivning bromma@bjurfors.se 08-520 261 40

Båstad

Köpmansgatan 4
269 35 Båstad Vägbeskrivning bastad@bjurfors.se 0431-47 40 20

Cannes

37, Rue d´Antibes
06400 Cannes Vägbeskrivning rivieran@bjurfors.se +33 (0)4 93 39 00 00

Dalarna

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30

Enskede

Nynäsvägen 321
122 34 Enskede Stockholm Vägbeskrivning enskede@bjurfors.se 08-520 261 50

Falun

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30

Farsta

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning farsta@bjurfors.se 08-728 22 18

Göteborg

Alelundsgatan 4
412 66 Göteborg Vägbeskrivning goteborg@bjurfors.se 031-40 36 51

Halmstad

Klammerdammsgatan 6
302 42 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@bjurfors.se 035-18 80 20

Hammarby/Skarpnäck

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning hammarby@bjurfors.se 08-728 22 18

Helsingborg

Stortorget 14
252 23 Helsingborg Vägbeskrivning helsingborg@bjurfors.se 042-611 41 00

Huddinge

Gymnasievägen 22
141 38 Huddinge Vägbeskrivning huddinge@bjurfors.se 08-711 33 00

Höllviken

Falsterbovägen 50
235 51 Höllviken Vägbeskrivning hollviken@bjurfors.se 040-608 30 90

Höör

Nya Torg 11
243 30 Höör Vägbeskrivning hoor@bjurfors.se 0413-48 58 00

Jönköping

Klostergatan 9
553 17 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@bjurfors.se 036372600

Kristianstad

Fundationsvägen 17
291 50 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@bjurfors.se 044-620 20 00

Kungsholmen

Odengatan 82
113 22 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 10

Landskrona

Järnvägsgatan 17
26132 Landskrona Vägbeskrivning landskrona@bjurfors.se

Lidingö

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130

Limhamn

Linnégatan 38 och Järnvägsgatan 20
216 14 Malmö Vägbeskrivning limhamn@bjurfors.se 040-608 30 80

Linköping

Sankt Larsgatan 24
582 24 Linköping Vägbeskrivning linkoping@bjurfors.se

Lomma

Kajgatan 30
234 39 Lomma Vägbeskrivning lomma@bjurfors.se 040-615 19 30

Luleå

Smedjegatan 10
972 33 Luleå Vägbeskrivning lulea@bjurfors.se

Lund Centrum

Bankgatan 1
223 52 Lund Vägbeskrivning und@bjurfors.se 046-273 26 40

Lund Väster

Trollebergsvägen 12
222 29 Lund Vägbeskrivning lund.vaster@bjurfors.se 046-273 26 70

Mallorca

Calle Sant Joan nº 5
Palma de Mallorca Vägbeskrivning mallorca@bjurfors.se 08-519 72 920 eller +34-971-616142

Malmö City

Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö Vägbeskrivning malmo@bjurfors.se 040-608 30 00

Malmö Väster

Tessins väg 2
217 58 Malmö Malmö Vägbeskrivning malmo.vaster@bjurfors.se 040-608 30 50

Malmö Öster

Sallerupsvägen 126
212 28 Malmö Vägbeskrivning malmo.oster@bjurfors.se 040-608 30 70

Marbella

Los Naranjos Golf Club, Plaza Cibeles s/n
29660 Nueva Andalucia Vägbeskrivning marbella@bjurfors.se 08- 519 700 85 eller +34 951 816 239

Nacka

Lillängsvägen 3
131 41 Nacka Stockholm Vägbeskrivning nacka@bjurfors.se 08-520 267 30

Nerja

Calle el Barrio, 48
29780 Nerja Vägbeskrivning nerja@bjurfors.se +34 656 88 16 89

Sigtuna/Märsta

Tingvallavägen 1
195 31 Märsta Vägbeskrivning sigtuna@bjurfors.se 08-728 22 90

Sollentuna

Aniaraplatsen 2
191 47 Sollentuna Stockholm Vägbeskrivning sollentuna@bjurfors.se 08-520 261 90

Solna och Sundbyberg

Råsundavägen 116
169 50 Solna Stockholm Vägbeskrivning solna-sundbyberg@bjurfors.se 08-520 267 10

Staffanstorp

Torget 4
245 31 Staffanstorp Vägbeskrivning staffanstorp@bjurfors.se 046-273 26 30

Stockholms skärgård

Odelbergsväg 13 C
134 40 Värmdö Stockholm Vägbeskrivning skargard@bjurfors.se 08-520 267 20

Sundsvall

Storgatan 15
852 30 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@bjurfors.se 060-61 50 00

Södermalm

Götgatan 99
116 62 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@bjurfors.se 08-520 261 20

Södertälje

Bergviksgatan 6
152 41 Södertälje Vägbeskrivning sodertalje@bjurfors.se 08- 550 411 00

Torrevieja

La Mosca Shopping Center
03189 Orihuela Vägbeskrivning torrevieja@bjurfors.se 08 511 691 10 eller +34 965 328 546

Trelleborg

Corfitz Beck-Friisgatan 3
231 42 Trelleborg Vägbeskrivning trelleborg@bjurfors.se 0410-72 46 00

Tyresö/Haninge

Tutviksvägen 3A
136 75 Vendelsö Vägbeskrivning tyreso-haninge@bjurfors.se 08-520 267 40

Täby

Bergtorpsvägen 43 A
183 64 Täby Stockholm Vägbeskrivning taby@bjurfors.se 08-520 261 60

Uppsala

Hamnplan 11
753 19 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@bjurfors.se 018-24 01 50

Vasastan

Karlbergsvägen 13
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 45

Värmdö

Odelbergs väg 13C
134 40 Gustavsberg Stockholm Vägbeskrivning varmdo@bjurfors.se 08-520 267 20

Västerås

Köpmangatan 3
722 15 Västerås Vägbeskrivning vasteras@bjurfors.se 021-440 75 30

Västra Söderort

Förmansvägen 19
117 59 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vastrasoderort@bjurfors.se 08-520 261 80

Ystad

Björnstjernegatan 1A
271 39 Ystad Vägbeskrivning ystad@bjurfors.se 0411-56 88 00

Åre

Stationsvägen 25
Åre Vägbeskrivning are@bjurfors.se 0647-66 39 00

Örebro

Kungsgatan 2
702 11 Örebro Vägbeskrivning orebro@bjurfors.se

Österlen

Kristianstadsvägen 1
272 34 Simrishamn Vägbeskrivning osterlen@bjurfors.se 0414-68 61 00

Östermalm

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130