facebook tracking

Franchisetagare till Varberg

Vi söker målmedvetna, drivna och ambitiösa franchisetagare till Varberg. Välkommen ett steg upp.
Scroll to content

Är du vår nästa franchisetagare i Varberg?

Vi söker målmedvetna, drivna och ambitiösa personer som franchisetagare till Varberg. Viktiga kvalifikationer och egenskaper hos de vi söker är:

  • Hög lokalkännedom med stort personligt nätverk.
  • Stor förmåga att utifrån mål för verksamheten planera, genomföra och följa upp så att målen nås.
  • Ledaregenskaper där att lyckas genom andras framgång är en av de viktigaste.
  • Bakgrund som fastighetsmäklare eller ledare inom samma bransch är önskvärt och meriterande.
  • Förmåga att arbeta såväl strategiskt som operativt.

Som ny franchisetagare inom Bjurfors får du naturligtvis hjälp med en stabil uppstart med såväl skräddarsydda introduktionsutbildningar som tillgång till vårt framgångsrika koncept.

Mer information och ansökan

Vill du bli en av oss? Tveka inte att ta kontakt. Vår försäljningschef Jonas Berglund svarar gärna på frågor om att vara franchisetagare. Du söker tjänsten genom att klicka på knappen Skicka ansökan, och följa instruktionerna för att ladda upp cv och personligt brev etc. Vi ser fram emot din ansökan.

Känner du några som skulle passa ännu bättre? Berätta det för dem.

St: Eriksgatan 63 A
112 34 Stockholm Vägbeskrivning stockholm@bjurfors.se View page

Barcelona

Passeig de Grácia 74, 3 º 2b
08008 Barcelona Vägbeskrivning barcelona@bjurfors.se +34 932 201 444 View page

Bjärred

Vikingavägen 1
237 31 Bjärred Vägbeskrivning bjarred@bjurfors.se 046-29 71 70 View page

Bohuslän

Tången 30
471 61 Bohuslän Vägbeskrivning bohuslan@bjurfors.se 0304-66 00 00 View page

Bromma

Bergslagsvägen 260
168 55 Stockholm Vägbeskrivning bromma@bjurfors.se 08-520 261 40 View page

Båstad

Köpmansgatan 4
269 35 Båstad Vägbeskrivning bastad@bjurfors.se 0431-47 40 20 View page

Dalarna

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30 View page

Denia

Carrer de Diana, 7
03700 Dénia Vägbeskrivning denia@bjurfors.se +34 966 367 799 View page

Enskede

Nynäsvägen 321
122 34 Enskede Stockholm Vägbeskrivning enskede@bjurfors.se 08-520 261 50 View page

Falun

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30 View page

Farsta

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning farsta@bjurfors.se 08-728 22 18 View page

Göteborg

Alelundsgatan 4
412 66 Göteborg Vägbeskrivning goteborg@bjurfors.se 031-40 36 51 View page

Halmstad

Klammerdammsgatan 6
302 42 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@bjurfors.se 035-18 80 20 View page

Hammarby/Skarpnäck

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning hammarby@bjurfors.se 08-728 22 18 View page

Haninge

Tutviksvägen 3A
136 75 Vendelsö Vägbeskrivning tyreso-haninge@bjurfors.se 08-520 267 40 View page

Helsingborg

Stortorget 14
252 23 Helsingborg Vägbeskrivning helsingborg@bjurfors.se 042-611 41 00 View page

Huddinge

Gymnasievägen 22
141 38 Huddinge Vägbeskrivning huddinge@bjurfors.se 08-711 33 00 View page

Höllviken

Falsterbovägen 50
235 51 Höllviken Vägbeskrivning hollviken@bjurfors.se 040-608 30 90 View page

Höör

Nya Torg 11
243 30 Höör Vägbeskrivning hoor@bjurfors.se 0413-48 58 00 View page

Jönköping

Klostergatan 9
553 17 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@bjurfors.se 036372600 View page

Kristianstad

Fundationsvägen 17
291 50 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@bjurfors.se 044-620 20 00 View page

Kungsholmen

Odengatan 82
113 22 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 10 View page

Landskrona

Järnvägsgatan 17
26132 Landskrona Vägbeskrivning landskrona@bjurfors.se View page

Lidingö

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130 View page

Limhamn

Linnégatan 38 och Järnvägsgatan 20
216 14 Malmö Vägbeskrivning limhamn@bjurfors.se 040-608 30 80 View page

Linköping

Sankt Larsgatan 24
582 24 Linköping Vägbeskrivning linkoping@bjurfors.se View page

Luleå

Smedjegatan 10
972 33 Luleå Vägbeskrivning lulea@bjurfors.se View page

Lund Centrum

Bankgatan 1
223 52 Lund Vägbeskrivning und@bjurfors.se 046-273 26 40 View page

Lund Väster

Trollebergsvägen 12
222 29 Lund Vägbeskrivning lund.vaster@bjurfors.se 046-273 26 70 View page

Mallorca

Calle Sant Joan nº 5
Palma de Mallorca Vägbeskrivning mallorca@bjurfors.se 08-519 72 920 eller +34-971-616142 View page

Malmö City

Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö Vägbeskrivning malmo@bjurfors.se 040-608 30 00 View page

Malmö Väster

Tessins väg 2
217 58 Malmö Malmö Vägbeskrivning malmo.vaster@bjurfors.se 040-608 30 50 View page

Malmö Öster

Sallerupsvägen 126
212 28 Malmö Vägbeskrivning malmo.oster@bjurfors.se 040-608 30 70 View page

Marbella

Los Naranjos Golf Club, Plaza Cibeles s/n
29660 Nueva Andalucia Vägbeskrivning marbella@bjurfors.se 08- 519 700 85 eller +34 951 816 239 View page

Nacka

Lillängsvägen 3
131 41 Nacka Stockholm Vägbeskrivning nacka@bjurfors.se 08-520 267 30 View page

Nerja

Calle el Barrio, 48
29780 Nerja Vägbeskrivning nerja@bjurfors.se +34 656 88 16 89 View page

Sigtuna/Märsta

Tingvallavägen 1
195 31 Märsta Vägbeskrivning sigtuna@bjurfors.se 08-728 22 90 View page

Sollentuna

Aniaraplatsen 2
191 47 Sollentuna Stockholm Vägbeskrivning sollentuna@bjurfors.se 08-520 261 90 View page

Solna och Sundbyberg

Råsundavägen 116
169 50 Solna Stockholm Vägbeskrivning solna-sundbyberg@bjurfors.se 08-520 267 10 View page

Staffanstorp

Torget 4
245 31 Staffanstorp Vägbeskrivning staffanstorp@bjurfors.se 046-273 26 30 View page

Stockholms skärgård

Odelbergsväg 13 C
134 40 Värmdö Stockholm Vägbeskrivning skargard@bjurfors.se 08-520 267 20 View page

Sundsvall

Storgatan 15
852 30 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@bjurfors.se 060-61 50 00 View page

Södermalm

Götgatan 99
116 62 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@bjurfors.se 08-520 261 20 View page

Södertälje

Bergviksgatan 6
152 41 Södertälje Vägbeskrivning sodertalje@bjurfors.se 08- 550 411 00 View page

Torrevieja

La Mosca Shopping Center
03189 Orihuela Vägbeskrivning torrevieja@bjurfors.se 08 511 691 10 eller +34 965 328 546 View page

Trelleborg

Corfitz Beck-Friisgatan 3
231 42 Trelleborg Vägbeskrivning trelleborg@bjurfors.se 0410-72 46 00 View page

Tyresö

Tutviksvägen 3A
136 75 Vendelsö Vägbeskrivning tyreso-haninge@bjurfors.se 08-520 267 40 View page

Täby

Bergtorpsvägen 43 A
183 64 Täby Stockholm Vägbeskrivning taby@bjurfors.se 08-520 261 60 View page

Uppsala

Hamnplan 11
753 19 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@bjurfors.se 018-24 01 50 View page

Vasastan

Karlbergsvägen 13
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 45 View page

Värmdö

Odelbergs väg 13C
134 40 Gustavsberg Stockholm Vägbeskrivning varmdo@bjurfors.se 08-520 267 20 View page

Västerås

Köpmangatan 3
722 15 Västerås Vägbeskrivning vasteras@bjurfors.se 021-440 75 30 View page

Västra Söderort

Förmansvägen 19
117 59 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vastrasoderort@bjurfors.se 08-520 261 80 View page

Ystad

Björnstjernegatan 1A
271 39 Ystad Vägbeskrivning ystad@bjurfors.se 0411-56 88 00 View page

Örebro

Kungsgatan 2
702 11 Örebro Vägbeskrivning orebro@bjurfors.se View page

Österlen

Kristianstadsvägen 1
272 34 Simrishamn Vägbeskrivning osterlen@bjurfors.se 0414-68 61 00 View page

Östermalm

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130 View page

Vad får du hos oss.

Vi kommer att stötta dig så att du kommer igång och får en bra start. Vi erbjuder möjligheten att arbeta under ett starkt varumärke som kännetecknas av hög kvalitet, bra villkor samt trevlig och ambitiös ledning som stöttar och arbetar för att ge dig optimala förutsättningar. Precis som våra kunder aldrig ska nöja sig med mindre, ska du som arbetar på Bjurfors inte heller göra det.

  • Höga krav

    Vi är stolta över elitlaget Bjurfors höga krav. Det är varje medarbetares ambitionsnivå, initiativförmåga och vilja att ständigt utvecklas, som gör skillnaden.

  • Bästa bostadsaffären

    Vi brinner för bostadsaffären. Vi fokuserar på alla delar och steg. Bjurfors finns med långt innan, och långt efter att bostadsaffären avslutats.

  • Premium med bredd

    Vi erbjuder en personlig premiumtjänst för en bred marknad. Vi har både det lilla mäklarföretagets fördelar och det stora mäklarföretagets resurser för att erbjuda en mäklartjänst med högt värde och personlig touch som dagens konsumenter kräver.

  • Bjurfors som kvalitetsgarant

    Vårt mål är kunder som skryter och rekommenderar. Vi vill befästa namnet Bjurfors som en kvalitetsgarant. En mäklare med gott rykte som man gärna tipsar sina vänner om.