facebook tracking

Typisk Bjurforsare.

Scroll to content

Vill du också bli en?

En typisk mäklare hos Bjurfors har höga ambitioner både i jobbet och privat. Drivkraften är viljan att utvecklas. Och det är något vi som arbetsgivare livligt uppmuntrar! Som nybliven medarbetare hos Bjurfors har du en given möjlighet att ta ett stort steg i karriären – oavsett om du är en erfaren mäklare eller nyexaminerad.

Genom konceptet Bjurfors Academy erbjuder vi utvecklingsmöjligheter som få av våra konkurrenter kan matcha. Bjurfors Academy består av introduktionsprogram, flera olika utbildningar och sociala aktiviteter, en personlig utvecklingsplan samt en genomtänkt planering av din karriär.

Typiska Bjurforsare

En typisk mäklare hos Bjurfors har höga ambitioner både i jobbet och privat. Drivkraften är viljan att utvecklas.

Möt några typiska Bjurforsare!

Vad får du hos oss.

Vi kommer att stötta dig så att du kommer igång och får en bra start. Vi erbjuder möjligheten att arbeta under ett starkt varumärke som kännetecknas av hög kvalitet, bra villkor samt trevlig och ambitiös ledning som stöttar och arbetar för att ge dig optimala förutsättningar att bli en riktigt framgångsrik fastighetsmäklare. Precis som våra kunder aldrig ska nöja sig med mindre, ska du som arbetar på Bjurfors inte heller göra det.

  • Höga krav

    Vi är stolta över elitlaget Bjurfors höga krav. Det är varje medarbetares ambitionsnivå, initiativförmåga och vilja att ständigt utvecklas, som gör skillnaden.

  • Bästa bostadsaffären

    Vi brinner för bostadsaffären. Vi fokuserar på alla delar och steg. Bjurfors finns med långt innan, och långt efter att bostadsaffären avslutats.

  • Premium med bredd

    Vi erbjuder en personlig premiumtjänst för en bred marknad. Vi har både det lilla mäklarföretagets fördelar och det stora mäklarföretagets resurser för att erbjuda en mäklartjänst med högt värde och personlig touch som dagens konsumenter kräver.

  • Bjurfors som kvalitetsgarant

    Vårt mål är kunder som skryter och rekommenderar. Vi vill befästa namnet Bjurfors som en kvalitetsgarant. En mäklare med gott rykte som man gärna tipsar sina vänner om.

St: Eriksgatan 63 A
112 34 Stockholm Vägbeskrivning stockholm@bjurfors.se

Barcelona

Passeig De Grácia 74
08008 Barcelona Vägbeskrivning barcelona@bjurfors.se +34 932 201 444

Barcelona

Passeig de Grácia 74, 3 º 2b
08008 Barcelona Vägbeskrivning barcelona@bjurfors.se +34 932 201 444

Bjärred

Vikingavägen 1
237 31 Bjärred Vägbeskrivning bjarred@bjurfors.se 046-29 71 70

Bohuslän

Tången 30
471 61 Bohuslän Vägbeskrivning bohuslan@bjurfors.se 0304-66 00 00

Bromma/Spånga

Bergslagsvägen 260
168 55 Stockholm Vägbeskrivning bromma@bjurfors.se 08-520 261 40

Båstad

Köpmansgatan 4
269 35 Båstad Vägbeskrivning bastad@bjurfors.se 0431-47 40 20

Cannes

37, Rue d´Antibes
06400 Cannes Vägbeskrivning rivieran@bjurfors.se +33 4 93 73 98 70

Costa Blanca

Calle Ramon Freixa, Freixa 1
03183 Torrevieja/Alicante Vägbeskrivning costablanca@bjurfors.se +34 865 68 28 66

Dalarna

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30

Enskede

Nynäsvägen 321
122 34 Enskede Stockholm Vägbeskrivning enskede@bjurfors.se 08-520 261 50

Falun

Ölandsgatan 6
791 60 Falun Vägbeskrivning dalarna@bjurfors.se 023-133 30

Farsta

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning farsta@bjurfors.se 08-728 22 18

Frankrike

Cannes Watch Company
06400 Cannes Vägbeskrivning rivieran@bjurfors.se +33 (0)4 93 39 00 00

Göteborg

Alelundsgatan 4
412 66 Göteborg Vägbeskrivning goteborg@bjurfors.se 031-40 36 51

Halmstad

Klammerdammsgatan 6
302 42 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@bjurfors.se 035-18 80 20

Hammarby/Skarpnäck

Malmövägen 59
121 53 Johanneshov Stockholm Vägbeskrivning hammarby@bjurfors.se 08-728 22 18

Haninge

Rudsjöterrassen 5
136 40 Handen Stockholm Vägbeskrivning tyreso-haninge@bjurfors.se 08-520 267 40

Helsingborg

Stortorget 14
252 23 Helsingborg Vägbeskrivning helsingborg@bjurfors.se 042-611 41 00

Höllviken

Falsterbovägen 50
235 51 Höllviken Vägbeskrivning hollviken@bjurfors.se 040-608 30 90

Jönköping

Östra Strandgatan 10
553 24 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@bjurfors.se 036372600

Kungsholmen

Odengatan 82
113 22 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 10

Landskrona

Järnvägsgatan 17
26132 Landskrona Vägbeskrivning landskrona@bjurfors.se

Lidingö

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130

Limhamn

Linnégatan 38 och Järnvägsgatan 20
216 14 Malmö Vägbeskrivning limhamn@bjurfors.se 040-608 30 80

Linköping

Sankt Larsgatan 24
582 24 Linköping Vägbeskrivning linkoping@bjurfors.se

Lomma

Kajgatan 30
234 39 Lomma Vägbeskrivning lomma@bjurfors.se 040-615 19 30

Lund Centrum

Bankgatan 1
223 52 Lund Vägbeskrivning und@bjurfors.se 046-273 26 40

Lund Väster

Trollebergsvägen 12
222 29 Lund Vägbeskrivning lund.vaster@bjurfors.se 046-273 26 70

Mallorca

Calle Sant Joan nº 5
Palma de Mallorca Vägbeskrivning mallorca@bjurfors.se +34-971-616142

Malmö City

Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö Vägbeskrivning malmo@bjurfors.se 040-608 30 00

Malmö Väster

Tessins väg 2
217 58 Malmö Malmö Vägbeskrivning malmo.vaster@bjurfors.se 040-608 30 50

Malmö Öster

Sallerupsvägen 126
212 28 Malmö Vägbeskrivning malmo.oster@bjurfors.se 040-608 30 70

Marbella

Los Naranjos Golf Club, Plaza Cibeles s/n
29660 Nueva Andalucia Vägbeskrivning marbella@bjurfors.se +34 952 929 945

Nacka

Lillängsvägen 3
131 41 Nacka Stockholm Vägbeskrivning nacka@bjurfors.se 08-520 267 30

Sollentuna

Aniaraplatsen 2
191 47 Sollentuna Stockholm Vägbeskrivning sollentuna@bjurfors.se 08-520 261 90

Solna och Sundbyberg

Råsundavägen 116
169 50 Solna Stockholm Vägbeskrivning solna-sundbyberg@bjurfors.se 08-520 267 10

Staffanstorp

Torget 4
245 31 Staffanstorp Vägbeskrivning staffanstorp@bjurfors.se 046-273 26 30

Stockholms skärgård

Odelbergsväg 13 C
134 40 Värmdö Stockholm Vägbeskrivning skargard@bjurfors.se 08-520 267 20

Sundsvall

Storgatan 15
852 30 Sundsvall Vägbeskrivning sundsvall@bjurfors.se 060-61 50 00

Södermalm

Götgatan 99
116 62 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@bjurfors.se 08-520 261 20

Torrevieja

Calle Ramon
1 03183 Torrevieja Vägbeskrivning +34 865 688 539 costablanca@bjurfors.se

Trelleborg

Corfitz Beck-Friisgatan 3
231 42 Trelleborg Vägbeskrivning trelleborg@bjurfors.se 0410-72 46 00

Tyresö

Tegvägen 18
135 53 Tyresö Stockholm Vägbeskrivning tyreso-haninge@bjurfors.se 08-520 267 40

Täby

Bergtorpsvägen 43 A
183 64 Täby Stockholm Vägbeskrivning taby@bjurfors.se 08-520 261 60

Uppsala

Hamnplan 11
753 19 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@bjurfors.se 018-24 01 50

Vasastan

Odengatan 82
113 22 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vasastan-kungsholmen@bjurfors.se 08-520 261 10

Värmdö

Odelbergs väg 13C
134 40 Gustavsberg Stockholm Vägbeskrivning varmdo@bjurfors.se 08-520 267 20

Västerås

Köpmangatan 3
722 15 Västerås Vägbeskrivning vasteras@bjurfors.se 021-440 75 30

Västra Söderort

Förmansvägen 19
117 59 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning vastrasoderort@bjurfors.se 08-520 261 80

Ystad

Björnstjernegatan 1A
271 39 Ystad Vägbeskrivning ystad@bjurfors.se 0411-56 88 00

Åre

Stationsvägen 25
Åre Vägbeskrivning are@bjurfors.se 0647-66 39 00

Örebro

Kungsgatan 2
702 11 Örebro Vägbeskrivning orebro@bjurfors.se

Österlen

Kristianstadsvägen 1
272 34 Simrishamn Vägbeskrivning osterlen@bjurfors.se 0414-68 61 00

Östermalm

Karlavägen 60
114 49 Stockholm Stockholm Vägbeskrivning ostermalm-lidingo@bjurfors.se 08-520 26 130

Jobbar du redan på Bjurfors?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@bjurfors.se